ساکشن غبغب

لیپوساکشن غبغب چیست؟

صورت و گردن از اندام‌های حساس بدن هستند که تحت تاثیر افزایش سن و بالا و یا پایین رفتن وزن قرار می‌گیرند. تجمع چربی در زیر چانه و افتادگی پوست ، زیبایی ، جوانی و اعتماد به نفس را در افراد از بین می‌برد. حتما مطلع هستید که انجام هیچ ورزشی این نوع چربی‌ها را از بین نمی‌برد. هر نوع رژیم غذایی نیز عامل موثری برای رسیدن به گردنی باریک و زیبا نیست؛ اما این موضوع نباید در شما ایجادنا امیدی کند. برای از بین بردن این چربی‌ها می توانید از ساکشن غبغب استفاده کنید.

 

 

لیپوساکشن غبغب؛ مناسب ترین راه برای رهایی از چربی‌های زیر چانه( غبغب)

در مقابل لیپوساکشن شکم، ران و باسن لیپوساکشن غبغب کمی مدرن تر و جدیدتر است. برای داشتن یک گردن زیبا و باریک می توانید از لیپوساکشن غبغب استفاده کنید. اگر با مشکل چربی زیر چانه و غبغب دست و پنجه نرم می کنید برای رهایی از این مشکل از لیپو غبغب استفاده کنید.

اگر درمورد عمل لیپوساکشن غبغب اطلاعاتی ندارید باید بدانید که جز عمل های تهاجمی است حین انجام این عمل چربی های اضافه از زیر چانه خارج می شوندو برای لاغر کردن گردن مورد استفاده قرار می گیرد.

دوره ریکاوری در این نوع عمل بسیار کوتاه است.

در عمل لیپوساکشن غبغب، جراح پس از بی‌حسی بیمار، شکاف کوچکی روی بافت چربی ناحیه مورد نظر ایجاد می کند بعداز طریق لوله های مخصوص لیپوساکشن (کانولا)، بافت های چربی را از پوست جدا می‌کند. پس از انجام عمل، سوراخ‌های ریزی که روی بافت ایجاد شده بودند با بخیه بسته می‌شوند و با گاز استریل پانسمان می شوند. با اینکه دوره نقاهت بیمار بسیار کوتاه خواهد بود ، به هر حال باید پانسمان به طور مرتب تعویض شود.

نتیجه عمل لیپوساکشن غبغب، به نوع پوست و میزان کلاژن و الاستین درون آن بستگی دارد؛ چنانچه لیپو غبغب روی یک پوست شل و افتاده انجام شود بعداز برداشتن چربی ها پوست آویزان خواهد شد به این ترتیب باید عمل دیگری نیز انجام شود که پوست های اضافی را برداشته و از افتادگی پوست جلوگیری شود.

پزشک حین معاینه بیمار تشخیص می دهد فقط عمل لیپوساکشن غبغب کافی است و یا اینکه عمل لیفت و کشیدن پوست هم باید انجام شود.